Prírodné vlnené gule do sušičky 3 ks

Kód: P00739
NOVINKA 2024
Neohodnotené
Značka: Nanobay
€11,64 / ks €9,70 bez DPH €11,64 / 1 ks
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodné vlnené guľôčky do sušičky 3 ks: šetrný a ekologický spôsob sušenia bielizne

Vlnené loptičky do sušičky sú vyrobené zo 100 % ovčej kože a pridávajú sa do sušičky spolu s mokrou bielizňou. Počas sušenia sa tieto guľôčky pohybujú medzi oblečením a pomáhajú rovnomerne rozvádzať teplo, čím urýchľujú proces sušenia. Okrem toho ich pohyb medzi oblečením zabraňuje tomu, aby sa oblečenie zlepilo a vytvorilo nepríjemné žmolky.

Výhody vlnených guličiek do sušičky sú nesporné. Sú vyrobené z vlny novozélandských oviec, čo zaručuje ich kvalitu a šetrnosť k životnému prostrediu. Keďže skracujú proces sušenia o 15-30 %, šetríte nielen čas, ale aj energiu a peniaze za elektrinu.

Pani Veronika bola jednou z tých, ktorí sa rozhodli vyskúšať vlnené guľôčky v sušičke. Dlho bojovala s tým, že jej bielizeň bola po usušení tvrdá a pokrčená. Okrem toho jej vadilo, že musí používať zmäkčovač tkanín, ktorý obsahuje chemikálie a zaťažuje životné prostredie. Keď sa dozvedela o vlnených loptičkách do sušičky, rozhodla sa ich vyskúšať. Po prvom použití bola pani Veronika nadšená. Jej bielizeň bola mäkká a voňavá bez použitia zmäkčovača. Okrem toho zistila, že sušička pracuje o niečo kratšie ako zvyčajne, čo jej pomohlo ušetriť energiu a peniaze.

5 výhod vlnených guličiek:

  • 100% prírodný produkt vyrobený z ovčej vlny z Nového Zélandu
  • skracuje proces sušenia o 15 - 30 %
  • guľôčky absorbujú zvyškovú vlhkosť z bielizne
  • pri pohybe v bubne sušičky guľôčky oddeľujú bielizeň a horúci vzduch cirkuluje efektívnejšie
  • opakované použitie 1000+ cyklov

Ako správne používať vlnené guľôčky

Pri používaní vlnených guličiek v sušičke je dôležité dodržiavať správny postup. Vložte ich do sušičky spolu s čerstvo vypranou bielizňou a zapnite požadovaný program sušenia. Po skončení programu sušenia nechajte loptičky samovoľne uschnúť - môžete ich nechať v sušičke s otvorenými dvierkami.

Ak chcete bielizeň prevoňať, stačí na guľôčky nakvapkať niekoľko kvapiek esenciálneho oleja. Vďaka tomu bude vaša bielizeň nielen suchá, ale bude aj príjemne voňať.

Loptičky do sušičky z prírodnej vlny sú preto skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú šetrný a ekologický spôsob sušenia bielizne. S balením troch kusov budete mať istotu, že budete mať dostatok loptičiek na účinné sušenie aj väčšieho množstva bielizne. Vyskúšajte ich a presvedčte sa o ich účinnosti!

Balenie: 3 ks vlnených guličiek
Priemer lopty: 7 cm (veľkosť tenisovej loptičky)
100% prírodná nebielená novozélandská vlna, bez plnív, bez chemikálií, bez syntetických látok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: